Коментар на колото!

Во неделата, актуелниот шпански шампион Реал Мадрид загуби на гостувањето кај Валенсија со дури 4:1 во меч кој ќе се памти во Примера дивисион. Но покрај овој историски меч, запаметен ќе остане и овој урнебесен коментар на Нусрет Чомор на Фејсбук 🙂

Остави коментар

Поврзани