Погледнете ја Џенифер Лопез во најсекси издание до сега!

Ова се жешки сцени од филмот „Хастлерс“ во кој Џенифер Лопез ја глуми контроверзната…

Истерувачите на духови се враќаат во кината после 30 години

На радост на фановите од постарата генерација, „Истерувачи на духови“…

Техно кралицата Deborah De Luca во Скопје!

Таа е дефинитивно најбрзо растечкиот талент на светската техно сцена…

Брзината на вртење на планетите во однос едни со други

Интересна видео презентација на која се прикажани планетите од нашиот Сончев Систем…

Пиво јога

Ако сте љубители на пиво а мора да вежбате, тогаш има добра вест за вас…

Фатена девојка како краде осум пара фармерки

Оваа млада девојка била фатена од обезбедувањето во еден бутик во Венецуела…

Шефовите ги мијат нозете на своите најдобри работници во Кина

Газдите во козметичката компанија во источната кинеска провинција Шандонг…

Натпревар во плескање по задници на жени 2019

Во текот на Јашанкин Купот во бодибилдинг во Русија, организаторите претставиле нов вид…

Да не може човек да се фрли под воз како сите нормални луѓе…

Шала на страна, станува збор за лебдечки воз во Германија (поточно во Вупертал)…

Пола мене, пола тебе

Мажот буквално ја испочитувал одлуката на судот да и остави половина…

Зелено светло за “Куќата на змејот”

На радост на сите фанови на “Игра на тронови”, HBO денес на својот официјален фејсбук…

Црвената дама на Босна

Зорица Реберник, 67-годишна жена од Бреза мал град во Босна, го поминала животот во црвено…

Се продаваат електрична гитара и џемперот на Курт Кобејн

Зелениот џемпер што Курт Кобеjн го носи за време на историскиот “MTV Unplugged”…

Славни личности на почетокот на нивните кариери и сега

Не сите славни личности биле убави и богати на почетокот на нивните кариери…