Погледнете ја Џенифер Лопез во најсекси издание до сега!

Ова се жешки сцени од филмот „Хастлерс“ во кој Џенифер Лопез ја глуми контроверзната стриптизерка Рамона која заедно со  групата лукави стриптизерки, краделе пари на богати директори, ги носеле во соби, наводно ги дрогирале и потоа ги празнеле нивните кредитни картички. Најнезаборавната сцена од овој филм, можете да ја погледнете тука:

Остави коментар

Поврзани